Tisztelt Besenyszögi Lakosok!
Az NHSZ-el történő telefonos egyeztetés alapján tájékoztatjuk a lakosságot, hogy a szolgáltató az első negyedéves számlázási értesítőben (április) fogja közölni Önökkel a lomtalanítás várható időpontját.
Megértésüket köszönjük!